ПРЕС-РЕЛІЗ

 

29 липня 2022                                                                                                                                  м. Одеса

 

В липні 2022 р. стартував Проєкт «Ефективна та комплексна оцінка збитків екосистем водного-болотних угідь та морського середовища»

 

Громадська Організація «Інститут еконології» розпочала реалізацію Проєкту з розробки та апробації методики розрахунку основних екосистемних послуг для природних екосистем України (водно-болотних угідь та морського середовища), що допоможе більш повно оцінити збитки, нанесені природі воєнними діями.

 

Імплементація методики оцінки битків екосистем водного-болотних угідь та морського середовища реалізується в межах інструменту регрантингу Проєкту «Разом за екологічну демократію, справедливість та верховенство права в Україні» (TEDJusticeROL) за фінансової підтримки Міжнародної благодійної організації «Екологія  – Право – Людина» та Уряду США.

 

Проєкт триватиме 12 місяців і завершиться в червні 2023 року. Загальний бюджет проєкту становить 300 000 грн.

 

Проєкт спрямований на створення методичну основу комплексної оцінки збитків, нанесених воєнними діями водно-болотним угіддям та морському середовищу; забезпечення інформаційно-правового обґрунтування позову України проти держави агресора РФ в міжнародному суді, сприяння створенню додаткових механізмів ефективного природокористування; покращення міжнародної обізнаності щодо обсягів збитків природним екосистемам Чорноморського регіону внаслідок військової агресії проти України.

 

Презентація проекту відбулася на спільній зустрічі переможців регрантингу. Всього в рамках регрантингу Проекту «Разом за екологічну демократію, справедливість та верховенство права в Україні»  було підтримано сім природохоронних проектів.

 

Найближчим часом в межах Проєкту буде проведено аналіз існуючих правових норм оцінки збитків екосистемам водного-болотних угідь та морського середовища.

 

Координатор проекту – професор Олег РУБЕЛЬ, rubeloleg@gmail.com

 

 

 

 

 

#TEDJusticeROL

Проект регрантингу

«Разом за екологічну демократію, справедливість та верховенство права в Україні»