28-го березня, в останню суботу місяця мільйони жителів Землі добровільно приєднаются до однієї з наймасштабніших акцій в історії людства, яка покликана акцентувати необхідність дбайливого ставлення до ресурсів планети.

З 20.30 до 21.30 за місцевим часом фізичні особи, приватні організації та муніципальні установи вимкнуть світло та всі не життєво важливі електроприлади, звертаючи таким чином увагу до проблем зміни клімату та виснаження природних ресурсів.

Earth Hour 2010

Акція проводиться Всесвітнім фондом природи (WWF) з 2007 року, кожного разу до неї долучається все більши учасників. Прості люди, державні, комерційні та громадські організації, навіть цілі населені пункти приєднуються до акції, об`єднуючи свої зусилля задля збереження природи.

Під час проведення акції вкотре згасне підсвітка таких відомих архітектурних витворів, як Колізей в Римі, Велика стіна в Китаї, Ейфелева вежа, Сіднейський оперний театр та інші.

 

Primorskyj bulevard and City hall during EH10 Opera and Ballet House_Vlad Gubar1

І хоча наведені заходи носять скоріше символічний характер і не мають на меті безпосередньо економію електроенергії, вони закликають нас задуматися над її споживанням. Вимкнувши світло всьго на годину, можно зрозуміти, наскільки необачним є наше ставлення до ресурсів планети, яких насправді потребуємо менше, ніж споживаємо. І що зменшивши споживання зараз, ще можна втримати рівновагу екосистеми Землі та продовжити її життя.

Година Землі_прес-реліз_25.02.2015_ukr