23 квітня в Великому конференц-залі Національної академії наук України (м. Київ) відбулася робоча зустріч Проекту Danube-INCO-NET, присвячена робочому напрямку “Інноваційний союз та Європейський дослідницький простір в Дунайському регіоні”. Дана зустріч є другою із серії трьох семінарів з теми участі у європейських дослідницьких та інноваційних (R&I) програмах трьох країн, що не є членами ЄС (Сербії, України та Молдови), кожен семінар присвячений певному переліку питань інноваційного розвитку, що є найбільш актуальним для конкретної країни.
Основною тематикою Другої робочої зустрічі стала участь Малих та середніх підприємств у європейських R&I програмах, зокрема доступ до цих програм малих та середніх підприємств (МСП). Тематика також висвітлює зусилля по використанню Horizon-2020 та інших програм ЄС для підвищення R&I потенціалу і співробітництва в Дунайському регіоні.
Організаторами робочої зустрічі стали: Центр Соціальних Інновацій (Відень), Германський Аерокосмічний центр, від України – Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України. Учасниками зустрічі були представники Міністерства науки, дослідницької діяльності та економіки Австрії, Федерального міністерства освіти та досліджень Німеччини, Міністерства освіти та науки України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Національної академії наук України, стейкхолдери, що представляють малий та середній бізнес, дослідницькі організації з восьми країн Європи.

 
зустріч

зустріч2